Storczyk dwupędowy

Dostawa 20zł już w 2 godziny!

Opis wersji produktu

Storczyk doniczkowy to elegancja sama w sobie. Zamów go na prezent na urodziny, imieniny, Dzień Matki lub inną wyjątkową okazję. Storczyk w doniczce udekorowany jest delikatnie florystycznymi dodatkami, a jego kolor w zależności od dostępności może występować w kolorze białym, różowym lub fioletowym. Do prezentu załączamy bilecik z Twoją wiadomością.

Termin dostawy produktu

Kwiaty mogą być doręczone jeszcze tego samego dnia, najwcześniej w ciągu 2 godzin, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 15:00. Kwiaty mogą być doręczone w sobotę i niedzielę, jeżeli zamówienie zostanie złożone do soboty do godziny 15:00 i opłacone.

Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki doręczenie kwiatów odbywa się w godzinach od 8:00 do 22:00 bez możliwości wyboru godziny dostawy. Godzina stanowi orientacyjną porę doręczenia przesyłki.

Rabat

Zyskaj ulgę do 10% NA ZAWSZE w naszej kwiaciarni Białystok. Jak tego dokonać? Załóż konto bądź zaloguj się na stronie zanim złożysz zamówienie i zamów produkt. Wydając 100 zł na kwiaty, uzyskujesz 1% rabatu przy następnych zamówieniach. Możesz uzyskać aż 10%.