Bukiet Czar Kolorów

Dostawa 20zł już w 2 godziny!

Opis wersji produktu

Tę jakże okazałą kompozycję podaruj jako prezent na urodziny, imieniny lub inną ważną okazję. Bukiet Czar kolorów wyróżnia się różnorodnością kwiatów oraz kolorów, a także bogatym składem. Róże, goździki, gerbery, margerytki oraz santini wraz z zielonymi i sezonowymi kwiatami znajdziesz w powyższej kompozycji. Dołącz do zamówionych kwiatów również bilecik, by przekazać na nim wiadomość do Odbiorcy. Bukiet w wersji:
Mały - składa się z ok. 20 kwiatów
Średni - składa się z ok. 25 kwiatów
Duży - składa się z ok. 30 kwiatów
Bukiet przedstawiony na zdjęciu jest w wersji średniej.

Każda kompozycja przygotowana jest ze starannością przez nasze kwiaciarnie. Kwiaty, których używamy są zawsze najwyższej jakości i pochodzą od najlepszych dostawców z regionu. Wszystkie tworzone przez nas kompozycje zawierają świeże kwiaty i dobierane są przez doświadczonych florystów tak, by cieszyły swoim wyglądem jak najdłużej. W związku z sezonowością kwiatów i występowaniem ich w różnych rodzajach oraz odcieniach, doręczona kompozycja może różnić się od tej widocznej na zdjęciu.

Termin dostawy produktu

Kwiaty mogą być doręczone jeszcze tego samego dnia, najwcześniej w ciągu 2 godzin, jeżeli zamówienie zostanie złożone i opłacone od poniedziałku do piątku do godziny 15:00. Kwiaty mogą być doręczone w sobotę i niedzielę, jeżeli zamówienie zostanie złożone do soboty do godziny 15:00 i opłacone.

Dzień Babci, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Matki doręczenie kwiatów odbywa się w godzinach od 8:00 do 22:00 bez możliwości wyboru godziny dostawy. Godzina stanowi orientacyjną porę doręczenia przesyłki.

Rabat

Zyskaj ulgę do 10% NA ZAWSZE w naszej kwiaciarni Białystok. Jak tego dokonać? Załóż konto bądź zaloguj się na stronie zanim złożysz zamówienie i zamów produkt. Wydając 100 zł na kwiaty, uzyskujesz 1% rabatu przy następnych zamówieniach. Możesz uzyskać aż 10%.